Klasyczne – jednoogniskowe szkła / soczewki okularowe (dla osób w każdym wieku)

Szeroka gama rozwiązań dla osób poszukujących standardowych okularów na co dzień. Dla ludzi używających okularów cały dzień, a także jako osobne okulary do czytania.

Dostępne w kilku materiałach, które różnią się twardością i grubością.

Bardzo szeroki wybór powłok antyrefleksyjnych chroniących wzrok, lub ułatwiających prowadzenie samochodu, obsługę komputera. Dzięki nano technologii soczewki są bardzo wytrzymałe na pocieranie i zarysowania. Wyjątkowa gładkość gwarantuje bardzo łatwe czyszczenie okularów.

Okulary relaksacyjne (dla osób w każdym wieku)

Najczęstszy wybór dopasowany do Twoich potrzeb. Czasy się zmienią – potrzeby Twoich oczu również ! Klasyczne okulary korekcyjne , nie spełniają często oczekiwań użytkowników, a w przypadku dzieci mogą nawet wpływać na szybszy rozwój problemów z widzeniem.

Okulary wyposażone w szkła / soczewki okularowe relaksacyjne dopasowane są dla wszystkich powszechnie występujących wad widzenia: krótkowzroczności, nadwzroczności (dalekowzroczności) i astygmatyzmu.

W ostatnich latach ludzie zaczęli więcej przebywać w pomieszczeniach i znacznie więcej czasu spędzają obsługując urządzenia multimedialne, z ekranami led.

Okulary, które przepisują specjaliści są najczęściej dopasowane do prowadzenia samochodu, oglądania telewizji, lub do czytania, a użytkownicy, pracują w nich przy komputerach, lub np. obsługują maszyny, nie widząc że ich okulary są często za mocne do wykonywania określonych czynności, męcząc i psując wzrok jeszcze bardziej.

Z rozwiązaniem przychodzą okulary wyposażone w szkła/ s.o tzw. relaksacyjne. Indywidulnie dopasowane dla każdego użytkownika z przeliczonymi mocami szkieł w zależności do czego ich używamy dają Nam niesamowitą wyraźność widzenia, niespotykany wcześniej komfort i co najważniejsze bezpieczeństwo. Zmniejszają zmęczenia, poprawiają koncentrację wydajność.

Do prawidłowego wykonania okularów relaksacyjnych niezbędne jest badanie optometryczne zawierające badanie widzenia obuocznego, wykluczającego występowanie zeza ukrytego, a także diagnostykę akomodacji. Nasz specjalista oceni czy Twoje oczy mogą korzystać z powodzeniem z okularów relaksacyjnych.

Okulary progresywne (po 40 r.ż)

To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących naturalny, wyraźny sposób widzenia na każdą odległość.

Okulary progresywne do nowoczesny produkt poprawiający jakość życia osobą posiadającym dwie pary okularów, (do czytania i chodzenia), a także dla użytkowników okularów do czytania.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami szkieł / soczewek okularowych progresywnych możemy zaoferować rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

W bardzo szerokiej gamie progresywnych okularów pomożemy Państwu w najlepszym wyborze. Niezależnie od tego czy chcesz pierwszy raz spróbować tego fantastycznego rozwiązania, lub jesteś doświadczonym użytkownikiem pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania w okularach progresywnych.

Do prawidłowego wykonania okularów relaksacyjnych niezbędne jest badanie optometryczne zawierające badanie widzenia obuocznego, wykluczającego występowanie zeza ukrytego, a także diagnostykę akomodacji. Nasz specjalista oceni czy Twoje oczy mogą korzystać z powodzeniem z okularów progresywnych.

Okulary biurowe (po 40 r.ż)

Praca w biurze często łączy się z obsługą komputera i wymaga wyraźnego widzenia na różnych odległościach. Najczęściej okulary codzienne do prowadzenia samochodu, czy czytania nie sprawdzają się w warunkach pracy biurowej. Nowoczesne okulary do pracy biurowej posiadają specjalne filtry do sztucznego i szkodliwego światła zawierającego HEV. Dzięki indywidualnie zaprojektowanej powierzchni pozwalają widzieć wyraźnie na każdą odległość.