• Bystre Oczy to miejsce stworzone z miłości do oczu (wzroku), okularów do ludzi.

  • Bystre Oczy to lokalna firma z Raciborza z kadrą na światowym poziomie, która posiada ponad 20 lat doświadczenia.

  • Bystre Oczy to precyzyjne badania wzroku i nowoczesny salon optyczny. Przestronne i bezpieczne, nowocześnie wyposażone miejsce stworzone dla rozwoju możliwości widzenia człowieka w każdym wieku.

  • Bystre Oczy to miejsce w którym stawiamy na edukację i profilaktykę w zakresie problemów z widzeniem. Wychodzisz od Nas nie tylko z receptą, lub okularami, ale bogatszy o wiedzę jak prowadzić swój problem z widzeniem, lub dbać o wzrok swój, czy swojego dziecka.

  • Bystre Oczy to przestronne, komfortowe i bezpieczne miejsce w którym niezależnie od wieku i sprawności fizycznej w przyjaznej atmosferze dobierzesz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne dopasowane do Twojego stylu, preferencji i zasobów finansowych. Posiadamy wejście z poziomu ulicy, umożliwiające wjazd z wózkiem dziecięcym, inwalidzkim, a także bezpłatny parking bezpośrednio pod salonem.

Kontakt

Nasza doświadczona i optycznie wykształcona kadra odpowie Tobie z przyjemnością na każde pytanie dotyczące badania wzroku i okularów korekcyjnych w salonie:

Bystre Oczy – Racibórz 
Jana Matejki 2D/8, 47-400 Racibórz
raciborz@bystreoczy.pl
tel: 690 334 211

Bystre Oczy – Nędza
Jana Pawła 25 A, 47-440, Nędza
nedza@bystreoczy.pl
tel: 797 019 961

Bystre Oczy – Kietrz
Wojska Polskiego 1E/9, 48-130, Kietrz
kietrz@bystreoczy.pl
tel: 505 992 781

Możesz także do Nas napisać na adres: poczta@bystreoczy.pl

Oferty handlowe – kontakt z właścicielem: poczta@bystreoczy.pl